Вітаємо у GTS 1+1

Гіди-перекладачі

Послідовний переклад використовується під час проведення переговорів, на зустрічах, заходах, зборах, при супроводі. Головною перевагою такого перекладу є відсутність необхідності будь-якого технічного обладнання. Надання такої послуги може здійснюватися в будь-якому зручному для замовника місці. Перекладач може супроводжувати клієнта, куди б той не подався. Наша компанія готова запропонувати послуги послідовного перекладу на різні іноземні мови і на будь-яку тематику. У нас працюють професіонали найвищого рівня, які володіють лінгвістичними знаннями, розвиненою пам'яттю і великим досвідом.

Гід-перекладач – це справжній помічник для тих, хто чекає на прибуття іноземної делегації, в гості іноземного гостя або запланував зустріч із закордонними партнерами. Професійний гід-перекладач у Києві, Львові чи іншому місті України зробить перебування комфортним та незабутнім.

Важливо розуміти, що це не просто перекладач із профільною освітою, а справжній професіонал, який здатний організувати цікаву екскурсійну програму. Можна буде дізнатися минуле та сучасність улюбленого міста, а також дізнатися про найкращі ресторани, магазини та різні популярні місця.

Гіди-перекладачі від бюро перекладів GTS 1+1 не тільки проведуть для вас цікаву тематичну або нестандартну екскурсію, а й познайомлять із затишними куточками обраного міста.

Які послуги виконує гід-перекладач?

Екскурсії містом – це не єдина послуга, яку пропонує гід-перекладач. Ви також можете розраховувати на такі послуги:

  • супровід іноземних гостей;
  • зустріч та трансфер делегації;
  • розробка індивідуального маршруту для екскурсії;
  • робота з індивідуальним туристом;
  • допомога у бронюванні готелю та оренді автомобіля;
  • рекомендації найкращих ресторанів, кафе та магазинів;
  • допомога в оформленні документів;
  • нотаріальний супровід.

І це не повний спектр послуг, який може забезпечити гід-перекладач від бюро GTS 1+1.

Професійні гіди-перекладачі від бюро перекладів GTS 1+1

Наше бюро перекладів пропонує послуги професійного гіда-перекладача, щоб проведення часу було корисним, цікавим та захопливим. Наші спеціалісти мають не лише лінгвістичну освіту, а й ідеально володіють іноземною мовою.

Мають великі знання у сфері мистецтва, історії, культури та володіють відповідною лексикою. Завдяки цьому екскурсія пройде на найвищому рівні. Всі гіди-перекладачі комунікабельні та стійкі до стресу. Якщо хочете замовити послуги гіда-перекладача, вам потрібно буде

зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Практикуємо виключно індивідуальний підхід.

Мови, на які ми перекладаємо

Та ще + 46 мов!

Замовляйте переклад!

Заповніть форму та прикріпіть документ, і ми повідомимо точну вартість усієї роботи на email

Контакти

Ви також можете зв’язатися з нашим офісом у Києві у будь-який зручний спосіб, і ми відповімо на всі питання.

[email protected]

Підтримка та інформація