Вітаємо у GTS 1+1

Письмовий переклад

Письмовий переклад – це процес передачі змісту тексту, написаного вихідною мовою на цільову мову. Обов'язково враховуються граматичні, лексичні та стилістичні особливості у письмовому вигляді.

Письмовий переклад – це процес передачі змісту тексту, написаного вихідною мовою на цільову мову. Обов'язково враховуються граматичні, лексичні та стилістичні особливості у письмовому вигляді.
Письмовий переклад документів – це кропіткий та складний процес. Необхідно не тільки уникати будь-яких помилок, але також досконало розбиратися в певній тематиці, дотримуватися точної термінології, орієнтуватися у різноманітності одиниць виміру та метричних системах. Саме тому письмовий онлайн переклад документів потрібно довіряти виключно професіоналам.

Бюро перекладів GTS 1+1 пропонує послуги письмового перекладу під керівництвом досвідчених спеціалістів. Винятково грамотні перекладачі, кожен із яких орієнтується у певному напрямі. Над кожним документом працює перекладач, коректор та редактор. Проводимо переклад по фотографії, тому вам не потрібно особисто відвідувати офіс – послуги доступні онлайн.

Які є види письмового перекладу?

Ми для кожного проєкту підбираємо профільного фахівця, тому що кожен вид письмового перекладу має свої особливості.

  • Технічний. Переклад текстів технічної спрямованості вимагає точної інтерпретації одиниць виміру, термінів, технічних абревіатур, позначень на кресленнях.
  • Художній. Український переклад художнього тексту потребує не лише точної передачі змісту, але також потрібно дотримуватись жанру, характеру та стилістики. Важливим є творчий підхід.
  • Економічний. Якісний письмовий переклад економічного тексту на фото може перекласти лише людина з профільними знаннями та досвідом роботи.
  • Медичний. Найскладніший вид перекладу, оскільки будь-яка помилка може бути фатальною. Перекладач повинен володіти медичною термінологією, а також вміти користуватися словниками та довідниками.
  • Юридичний. Основна складність – нестандартне оформлення, а також потрібно орієнтуватись у юриспруденції.

Для кожного з напрямків у бюро перекладів GTS 1+1 є профільний перекладач, тому письмовий переклад фотографії чи документа буде точним та грамотним.

Етапи письмового перекладу

Ми прагнули оптимізувати робочий процес, щоб заощадити час клієнта. Вам не потрібно відвідувати офіс, наші фахівці можуть провести переклад із фотографії. Співпраця складається з наступних етапів:

  1. Вам необхідно надіслати нам фотографію з текстом для перекладу та поставити завдання.
  2. Наші менеджери оцінюють написаний текст та називають вартість письмового перекладу.
  3. Якщо ви підтверджуєте умови співпраці, наш фахівець розпочинає переклад.
  4. Після закінчення перекладу відправляємо його електронною поштою або на зручний для вас месенджер.
  5. Отримавши переклад, ви можете завантажити документ у форматі Word або PDF.

Якщо потрібно, ми відскануємо з печаткою бюро перекладів. Це особливо актуально у держустановах, де потрібне підтвердження професійного перекладу. Також проводимо апостилізацію та нотаріальне засвідчення перекладу. Для цього обов'язкове відвідування офісу через специфіку процедури.

Письмовий переклад по фотографії від бюро GTS 1+1

У нас є команда досвідчених перекладачів, яка складається з більш ніж 270 фахівців. Це не тільки гарантує високу швидкість, але й наявність перекладача вузької спеціалізації конкретно для вашого особистого або бізнес-документа, договору, довідки або будь-якого іншого тексту.

Для нас немає перекладів, з якими ми не впоралися б. Цьому сприяє індивідуальний підхід до кожного клієнта — шаблонний підхід не для нас. Якщо ми розпочали, наприклад, переклад з англійської на українську по фото, текст пройде перевірку якості, яка складається з 7 етапів, перш ніж потрапить до замовника.

Строго дотримуємось правил. Перекладаємо більш ніж 60 мовами, постійно поповнюючи глосарій, щоб гарантувати високу якість послуг для своїх клієнтів. Якщо ви бажаєте замовити переклад тексту по фото, залиште заявку або зателефонуйте нам. Завжди проконсультуємо з питань, що вас цікавлять.

Мови, на які ми перекладаємо

Та ще + 46 мов!

Замовляйте переклад!

Заповніть форму та прикріпіть документ, і ми повідомимо точну вартість усієї роботи на email

Контакти

Ви також можете зв’язатися з нашим офісом у Києві у будь-який зручний спосіб, і ми відповімо на всі питання.

[email protected]

Підтримка та інформація