Вітаємо у GTS 1+1

Галузі

Багатогалузева спрямованість

дипломованих перекладачів, які гарантують високу якість послуг. Їм абсолютно неважливо, чи потрібен український переклад особистих, бізнес-документів, довідок, чи художній переклад текстів – робота буде виконана виключно на високому рівні.

Усі види перекладів під силу нашим фахівцям – будь-якого масштабу та складності. Для кожного проєкту підбирається профільний фахівець, оскільки переклад тексту різної галузі має свої особливості. Саме такий підхід і гарантує високу результативність.

Та інше!

Основні види перекладів, з якими ми працюємо:

Медичний переклад

Ми розуміємо всю відповідальність медичних документів, тому перекладати медичні тексти мають лише вузькоспеціалізовані перекладачі. Категорично заборонено вільне трактування медичних термінів. Перекладач несе повну відповідальність за кінцевий результат, бо неправильний переклад може призвести до непередбачуваних наслідків.

Також спотворення інформації медичної спрямованості у наукових даних шкодитиме подальшим дослідженням людей, які ведуть науково-дослідну діяльність. Саме з цієї причини у нас медичними перекладами займається людина, яка має медичну освіту та досвід.

Технічний переклад

Технічний переклад – це складний процес. Перекладач обов'язково повинен мати технічну освіту та/або досвід роботи у технічній сфері. Наші фахівці проводять нотаріально завірений технічний переклад, при цьому зберігають стиль вихідного матеріалу та передають не спотворений сенс оригіналу.

Складність у тому, що у технічних текстах велика кількість абревіатур, специфічних термінів, креслень. Стиль матеріалу неможливо передати, якщо не знати тему. Залежно від висвітлення тематики терміни можуть мати кілька значень.

Разом з розвитком технологій з'являється все більше смислових значень залежно від тематики. Аналогічно, якщо буде допущена помилка в інструкції, положенні чи статуті до складного технічного обладнання, це може призвести до непередбачуваних наслідків.

Юридичний переклад

Юридичний переклад - це також специфічний переклад документів, так як такі тексти мають безпосереднє відношення до юриспруденції та нормативної бази. У зв’язку з такою роботою,

необхідне втручання кваліфікованих та досвідчених професіоналів, саме такі працюють у нашій компанії. Головною особливістю такого перекладу є те, що текст на оригінальній мові і текст перекладу повинні грамотно відображати всі особливості різних правових систем. У юридичних документах має бути подано розгорнуте пояснення специфічних термінів. Трактування всіх слів має слово в слово передавати зміст кожного рядка документа.

Художній переклад

Навряд чи треба пояснювати, що таке художній переклад. Це вид перекладу, в якому вже допустима емоційна складова. Весь зміст має читатися між рядками, текст не повинен бути нудним. Але саме це й сприяє тому, що пошук фахівця на художній переклад – це складне завдання.

Для художнього перекладу надаємо виключно ерудованих фахівців з письменницькою майстерністю, які мають інтуїцію та прозорливість. Тільки в цьому випадку, наприклад, коли проводяться переклади з французької українською мовою, можна передати почуття героїв та автора.

Професійний переклад від бюро GTS 1+1

І це далеко не всі галузі, у яких ми виконуємо переклади. Також організовуємо IT-переклад, військовий та інші види перекладу. Ми завжди зможемо вам надати справжнього професіонала

 • у команді понад 270 спеціалістів. Навіть коли переклад закінчено, текст додатково проходить 7 етапів перевірки. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте такі переваги:
  • наявність особистого менеджера, який підтримуватиме зв'язок;
  • швидке виконання завдань та дотримання термінів;
  • працюємо з усіма видами текстів – починаючи з документів, закінчуючи перекладом сайту;
  • проводимо переклад більш ніж 60-тьма різними мовами;
  • доступні ціни та знижки для постійних клієнтів.

Якщо ви бажаєте замовити переклад, вам потрібно лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Завжди проконсультуємо з питань, що цікавлять.

Замовляйте переклад!

Заповніть форму та прикріпіть документ, і ми повідомимо точну вартість усієї роботи на email

Контакти

Ви також можете зв’язатися з нашим офісом у Києві у будь-який зручний спосіб, і ми відповімо на всі питання.

[email protected]

Підтримка та інформація