Вітаємо у GTS 1+1

Довідка про несудимість

Послідовний переклад використовується під час проведення переговорів, на зустрічах, заходах, зборах, при супроводі. Головною перевагою такого перекладу є відсутність необхідності будь-якого технічного обладнання. Надання такої послуги може здійснюватися в будь-якому зручному для замовника місці. Перекладач може супроводжувати клієнта, куди б той не подався. Наша компанія готова запропонувати послуги послідовного перекладу на різні іноземні мови і на будь-яку тематику. У нас працюють професіонали найвищого рівня, які володіють лінгвістичними знаннями, розвиненою пам'яттю і великим досвідом.

Довідка про несудимість – це важливий документ, який може бути потрібним при оформленні різних документів за кордоном. Цей документ із бази даних МВС – підтвердження того, що людина не знаходиться в розшуку та в минулому не була судима. Перевіряється за збігом ПІБ, датою та місцем народження.

Фахівці бюро перекладів GTS 1+1 забезпечуть отримання та якісний переклад довідки про несудимість з урахуванням усіх норм та правил. Вам достатньо зателефонувати чи залишити заявку на сайті. Вам не обов'язково відвідувати наш офіс, доступна співпраця в режимі онлайн.

Коли потрібен переклад довідки про несудимість?

Є безліч ситуацій, за яких за кордоном у вас можуть вимагати довідку про несудимість. Розглянемо 5 найпоширеніших причин.

  1. Оформлення візи. Необхідний переклад при отриманні візи типу D або будь-якої іншої, яка передбачає тривале перебування в іншій країні.
  2. Зміна громадянства або програма імміграції. У багатьох країнах перекладена довідка про несудимість є обов'язковим елементом міграційної політики. Довідка націлена на те, щоб унеможливити приплив осіб, які мають судимості.
  3. Укладання шлюбу з іноземцем. У деяких країнах одруження буде неможливим, якщо приїжджий чоловік або жінка має судимість.
  4. Працевлаштування. Це актуально не тільки, якщо ви їдете в іншу країну, але навіть під час перебування в Україні, працюючи на міжнародну компанію.
  5. Великі угоди. Іноді довідка про несудимість необхідна під час укладання великих угод з іноземцями – це додаткова гарантія, що ви виконуєте свої зобов'язання.

І це лише основні причини, через які звертаються до нас, щоб провести отримання та переклад довідки про несудимість.

Апостиль та легалізація довідок про несудимість

Важливо не лише здійснити переклад довідки про несудимість, а й зробити все за вимогами українського та міжнародного законодавства. Ми проводимо отримання, апостилювання та нотаріальне засвідчення перекладу довідки про несудимість, тому переклади, що надаються нами, гарантовано приймаються в усіх українських та зарубіжних офіційних організаціях.

Налагоджений механізм роботи сприяє тому, що повна підготовка довідки про несудимість з апостилем та перекладом займає мінімум часу. Співпрацюємо з МВС та нотаріусами, що дозволяє максимально оперативно провести нотаріальне завірення.

Переклад довідки про несудимість від спеціалістів бюро GTS 1+1

Якщо ви звернулися до нас, то переклад довідки про несудимість на польську, англійську, іспанську або будь-яку іншу мову буде відбуватись дипломованим юридичним перекладачем. Процес перекладу здійснюється з використанням шаблону перекладу, базою перекладів найменувань державних установ та населених пунктів.

Після цього документ проходить 7 етапів перевірки, що виключає помилки та неточності. За 8 років нашої діяльності нам вдалося заробити позитивну репутацію, яка є найважливішою для нас. Попри високу якість та швидкість виконання робіт, пропонуємо доступні ціни на отримання та переклад довідки про несудимість. Вам потрібно лише зателефонувати або залишити заявку на сайті, а решту роботи виконають наші спеціалісти.

Приклади довідки:

Мови, на які ми перекладаємо

Та ще + 46 мов!

Замовляйте переклад!

Заповніть форму та прикріпіть документ, і ми повідомимо точну вартість усієї роботи на email

Контакти

Ви також можете зв’язатися з нашим офісом у Києві у будь-який зручний спосіб, і ми відповімо на всі питання.

[email protected]

Підтримка та інформація