Рано чи пізно багато з нас змушені звертатися за такою послугою, як легалізація документів. Найчастіше це робиться у разі перекладу на іншу мову оригіналу будь-якого виду документу – свідоцтва, посвідчення, диплома, довідки та ін. Апостиль -це процес проставляння штампа одним із міністерств України, який підтверджує юридичну силу українського документа, що використовуватиметься за кордоном. Апостиль був офіційно введений у 1961 році і задекларований Гаазькою конвенцією. Звертаючись за допомогою до нашого Бюро перекладів GTS 1+1, Ви не лише отримуєте офіційний документ, оформлений згідно з усіма вимогами, а і виконання послуги у максимально стислі терміни його якісного перекладу та легалізації.

  • Конфіденційність даних. Репутація – це ключ до успіху. Підтримуючи свою, ми зберігаємо і Вашу. Всі надані нам тексти і документи не передаються третім особам.
  • 7 щаблів якості. Кожен переклад перед здачею проходить ретельну редакторську перевірку. Враховуються правила граматики, пунктуації, дотримання стилістики, а також точності використовуваних в готовому тексті термінів.
  • 100 сторінок за 3 дні зі збереженням якості. Великі об’єми – короткі терміни. Ми справляємося з завданнями різної складності.
  • Безкоштовно. Можливість замовити тестовий варіант текстового перекладу.
  • Сервіс відмінного класу з урахуванням зазначених Вами нюансів і побажань.
Ми пишаємося компетентністю наших фахівців. В «GTS 1+1» є перекладачі вузького профілю. Засилля реклами – не наш стиль. Нашу репутацію створює якість роботи.

[tcalc-ua]

Апостилювання в Міністерстві закордонних справ України Для фізичних осіб – 7 робочих днів/td> 1000 грн.
Для юридичних осіб – 12 робочих днів 750 грн.
Апостилювання в Міністерстві освіти України Вартість термінового оформлення – 4 робочі дні 1600 грн.
Вартість прискореного оформлення – 12 робочих днів 1200 грн.
Вартість стандартної процедури – 40 робочих днів 1000 грн.
Апостилювання в Міністерстві юстиції України Для фізичних осіб – 5 робочих днів 750 грн.
Довідка про несудимість 1-2 робочих дня 1500 грн.
3-4 робочих дня 1300 грн.