Для тих, хто потребує якісних нотаріальних послуг, можна звернутися по допомогу в Бюро перекладів Global Translation Services 1+1, досвідчений штат якого не лише підготує пакет документів, проведе консультації, а й надасть послуги з перекладу будь-якої мови.

 • Конфіденційність даних. Репутація – це ключ до успіху. Підтримуючи свою, ми зберігаємо і Вашу. Всі надані нам тексти і документи не передаються третім особам.
 • 7 щаблів якості. Кожен переклад перед здачею проходить ретельну редакторську перевірку. Враховуються правила граматики, пунктуації, дотримання стилістики, а також точності використовуваних в готовому тексті термінів.
 • 100 сторінок за 3 дні зі збереженням якості. Великі об’єми – короткі терміни. Ми справляємося з завданнями різної складності.
 • Безкоштовно. Можливість замовити тестовий варіант текстового перекладу.
 • Сервіс відмінного класу з урахуванням зазначених Вами нюансів і побажань.
Ми пишаємося компетентністю наших фахівців. В «GTS 1+1» є перекладачі вузького профілю. Засилля реклами – не наш стиль. Нашу репутацію створює якість роботи.

[tcalc-ua]

Нотаріальне завірення перекладу до оригіналу від 250 грн 1 день
Нотаріальне завірення перекладу до копії від 300 грн 1 день

Індивідуальний підхід в юридичних послугах у Києві

Бюро перекладів Global Translation Services 1+1 тривалий час на ринку, і за цей час не лише налагодила свою роботу у сфері надання послуг з перекладів, підготовки документів, а й пропонує своїм клієнтам нотаріальні послуги за найвигіднішими цінами в регіоні. Нині украй важливо для швидкого вирішення спірного питання знайти професійного юриста або адвоката, який обізнаний у тонкощах ведення справ різного спрямування, такого як:

 • адміністративне право;
 • питання, пов’язані з житлом і нерухомістю;
 • сімейне право;
 • допомога в оформленні юридичних осіб; реорганізація.

Окрім цього, нотаріальні послуги, що надає компанія, допомагають у таких важливих процесах, як:

 • оформлення різного виду доручень;
 • підготовка документів на купівлю-продаж нерухомості;
 • підготовка документів під час продажу авто на підставі доручення.

Робота з юридичними і фізичними особами

Зазначимо, що кожному клієнтові хочеться отримати максимально якісні послуги, також він потребує проведення консультацій. Наприклад, консультація нотаріуса в Києві допоможе Вам не лише досить швидко зареєструвати юридичну особу, а і реорганізувати вже наявні, підготувати договори з партнерами, підготувати доручення, отримати інформацію про те, на які права Ви можете претендувати. Додатково співробітники компанії забезпечать представництво Ваших інтересів у суді.

Розглядаючи співпрацбю з фізичними особами, варто зауважити, що можна оформити зняття арештів із нерухомості після завершення терміну іпотеки, підготувати генеральне доручення на продаж, захистити свої інтереси в процесі підготовки шлюбного контракту, підготувати генеральне доручення або дозвіл на здійснення однієї операції. Співробітники бюро перекладів GTS 1+1 максимально об’єктивно оцінюють ситуацію і одразу уточнюють можливі ризики. Додатково можна замовити виїзд нотаріуса для оформлення доручення вдома або в лікарні, що необхідно у випадку, коли йдеться про співпрацю з тяжкими хворими

Індивідуальний підхід у нотаріаті дозволяє захистити інтереси сімейної пари, які не є громадянами України, або хтось один із подружжя не має громадянства. Оформити доручення, контракти, перекласти їх мовою держави, де пара постійно проживатиме, – дуже важливо не лише для швидкого оформлення посвідки на проживання за межами України, а й для захисту майнових прав одного з партнерів, уникнення суперечок у разі розлучення в категорії сімейного права. Співробітники Бюро перекладів постійно вивчають зміни в українському і міжнародному праві різних напрямків, окрім цього, досвідчений штат може підготувати пакет документів для спорів в Європейському суді з прав людини будь-якою з міжнародних мов у встановленому законодавством порядку.

Як швидко обрати нотаріат у Києві?

Столичний регіон рясніє великою кількістю пропозицій у нотаріальному сегменті, але спершу необхідно не лише звертати увагу на цінову політику послуг, а й на професійний досвід співробітників компанії. Професійний штат Global Translation Services 1+1 індивідуально підходить до кожної справи, максимально швидко розбирається в законодавчій базі, а також проводить консультації для юридичних і фізичних осіб. Цього вдається досягти завдяки постійному моніторингу співробітниками законодавчої бази з різних питань. Враховуючи той чинник, що законодавча база України постійно оновлюється, набувають чинності нові правила в законодавчих актах, кодексах законів і постановах Кабінету міністрів, для юридичної особи важливо постійно тримати руку на пульсі змін, аби правильно вести свою діяльність. Тримати у своєму штаті постійного юриста не вигідно, набагато ефективніше звертатися за допомогою в компанію, яка надає якісні і головне об’єктивні послуги нотаруса.

Дві послуги від одного спеціаліста

Основний напрямок Бюро перекладів GTS 1+1 – переклад документації, тому крім нотаріальної консультації, одразу можна здійснити переклад документів, наприклад, доручення для виїзду дитини за кордон з одним із батьків. По-друге, можна зробити апостиль документів про вищу освіту; нині дуже популярно здобувати освіту за кордоном, а потім підтверджувати її в Україні. По-третє, співробітники працюють з багатьма мовами, тому навіть специфічна корейська або в’єтнамська не збентежать наш штат.

Нотаріус у Києві: чи реально знайти оптимальний ціновий варіант?

Це запитання хвилює багатьох мешканців і гостей столиці, особливо, коли потрібно знайти нотаріуса, готового максимально швидко вирішити питання. На сьогодні вартість послуг нотаріуса залежить від таких чинників:

 • місцерозташування компанії;
 • графік роботи;
 • досвід співробітників;
 • терміни розгляду справи і підготовки документів;
 • складність справи. 

Звертаючись за допомогою в компанію, Ви не лише зможете на собі оцінити швидкість оформлення документів, а й дізнаєтесь, що таке прийнятна цінова політика.

Для зручності клієнтам пропонується записатися на зустріч з нотаріусом у телефонному режимі або через сайт. Ви можете вибрати максимально слушний для Вас час, щоб вирішити своє питання. Усі послуги – суворо конфіденційні, додатково можна оформити представництво адвоката в суді. Кількість позитивно вирішених справ співробітниками досить значна. Звертаючись у Бюро перекладів GTS 1+1, Ви отримуєте відмінний сервіс за найприйнятнішою ціною в Києві і всьому регіоні. Додатково Вам будуть надані консультації, як далі вести справу, або як уникнути неприємних ситуацій у роботі. Професійний нотаріус у Києві допоможе юридичній особі з попередньою перевіркою документації компанії перед важливим державним моніторингом. Така практика не лише дозволяє уникнути штрафів, а й помітно підвищити свою репутацію на ринку. Об’єктивна оцінка, підготовка документів перед перевіркою надалі позбавляє Вас від необхідності платити штрафи, пов’язані з порушеннями юридичного діловодства.

Досвідчений нотаріус – це надійний помічник у багатьох питаннях, плюс до того, він завжди проводить консультації, аби підвищити рівень інформованості щодо майнових і немайнових прав. Не даремно класичне висловлювання свідчить, що незнання законів не звільняє від відповідальності, і про це необхідно завжди пам’ятати.

Нотаріальний переклад Ваших документів

Переклад документів із нотаріальним завіренням – це дуже затребувана послуга у будь-якій країні. Адже саме з її допомогою можна “легалізувати” офіційні папери, видані в іншій державі.

З проблемою перекладу документів із нотаріальним завіренням стикаються як громадяни нашої держави, так і приїжджі. Коло документів для перекладу широке: це й установчі документи, і свідоцтва про народження, дипломи, а також документи для укладення шлюбу.

Якісний нотаріальний переклад довірених нам документів позбавить Вас від багатьох проблем і надасть свободу дій в іншій країні. Ми не лише здійснимо переклад, а й візьмемо на себе обов’язки щодо легалізації документа. Це дозволить заощадити не лише час, а й гроші.